Zderzaki stalowe w Off-Road

Producent elementów do samochodów Off-road tajkich jak zderzaki stalowe, bagażniki dachowe, szarpaki oraz wiele innych

Zderzaki stalowe w Off-Road

19th Kwiecień 2020 Off road 0
Zderak stalowy Off-Road

Zderzaki stalowe w  Off-Road

Zderzaki stalowe są nieodłącznym elementem w jeździe Off-Road. Zabezpieczają wrażliwe elementy pojazdu takie jak chłodnice oraz drążki kierownicze itp. Po ich zamontowaniu zyskujemy lepsze kąty natarcia oraz zejścia. Dzięki zamontowanym szarpakom dostajemy dodatkowe miejsca zaczepu liny, co ułatwia wydostanie się z wklejki. Dodatkowo poprawiają aspekty wizualne pojazdu. Produkowane przez nas zderzaki występują w wersjach z przygotowaną płytą pod wyciągarkę. Zdecydowanie ułatwia to jej właściwe zamontowanie, a także eksploatacje.

 

Dlaczego warto zamontować zderzaki stalowe produkcji Rocky Customs

Podczas produkcji zderzaków zwracamy uwagę nie tylko na walory estetyczne, ale również na wytrzymałość produkowanych przez nas zderzaków. Zwracamy szczególną uwagę na ich sztywność i właściwy system mocowań, który zapewni bezpieczną eksploatacje. Każdy z produkowanych przez nas zderzaków śrutujemy dzięki czemu zwiększa się przyczepność farby, a następnie lakierujemy go proszkowo.

Produkowane przez Rocky Customs zderzaki stalowe są przeznaczone do wszystkich aut terenowych, specjalistycznych oraz pojazdów pracujących w trudnych warunkach. Zderzaki stalowe naszej produkcji są przeznaczone do konkretnych pojazdów, wykonujemy je  z blach 3, 4 oraz 6mm. Każdy zderzak ma zamontowane uchwyty do szarpania. Jeżeli występuje techniczna możliwość to uchwyt do szarpania jest jednolitym elementem montażowym do ramy bądź podłużnicy. Każdy zderzak stalowy jest wykonywany bezpośrednio przez nas, od projektu i pomiarów na samochodzie, aż po wycinanie blachy, spawanie, gięcie oraz finalnie lakierowanie proszkowe zderzaka zderzaka. Każdy zderzak ma możliwość zainstalowania zintegrowanego oświetlenia dodatkowego, czy to lamp do jazdy dziennej czy halogenów dalekosiężnych. Projektując zderzaki tworzymy własne autorskie projekty, jak również chętnie wykonujemy projekty według koncepcji klienta.

Jeżeli nie znalazłeś zderzaka do Twojego samochodu skontaktuj się z nami, chętnie wykonamy taki projekt a Ty otrzymasz dodatkowy rabat.

Zapraszamy na nasz profil na https://facebook.com/RockyCustomsCOM oraz do zapoznania się z innymi artykułami na naszym blogu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *